Kes me oleme ja millega tegeleme?

TANTSUSTAAR

Tantsustaar on alates 2011. aastast tegutsenud MyDance Tantsuklubist välja kasvanud kaasaegne erahuvikool, mis pakub Harjumaa erinevates lasteaedades ja koolides tantsuõpet nii lasteaialastele kui ka koolinoortele.

Noortetants treeninggruppides

Koolid ja spordisaalid on treeningpaikadeks

Noortetants on koolilastele mõeldud tantsuõpe, mis leiab aset Harjumaa koolides ja spordisaalides. Õpetame noortele peamiselt Show- ja tänavatantsu stiile. Osaleme esinemistel ja võistlustel. Ootame treeninggruppidega liituma poisse ja tüdrukuid alates 7ndast eluaastast.

Lastetants lasteaedades

Tantsutunnid toimuvad Harjumaa lasteaedades

Lastetants on eelkooliealistele suunatud tantsuõpe, mis toimub Harjumaa lasteaedades koha peal. Meil on mängulised tantsutunnid, kus arendame lapsi läbi tantsulise liikumise ja muusika. Ootame treeninggruppidega liituma poisse ja tüdrukuid alates 3ndast eluaastast.

Laagrid ja esinemised

Õppeprogramm sisaldab laagreid ja esinemisi

Lisaks tantsutundidele sisaldavad meie õppekavad ka erinevaid esinemisi nii huvikoolisisestel kontsertitel kui ka üleriigilistel võistlustel. Samuti korraldame regulaarselt huvitavaid ja mängulisi linnalaagreid, mis on nii ühepäevased kui ka ööbimistega. Hoidke end kursis meie üritustega.

Ole kursis päevakajaliste sündmustega

TANTSUSTAARI ÜRITUSED & UUDISED

Tantsustaari suvi 2023

Kolm kuud on läinud nagu lennates! Õnneks mitte sirgjooneliselt ja igavledes vaid ikka rõõmsalt sõpradega käsikäes, natuke sinka-vonka ja loomulikult ikka tantsides. Oleme veetnud ühe väga mõnusa ja vahva suve […]

Tantsustaari suvelaager ja tantsupäev 2023

Keset sooja suve, juulikuu kolmandal nädalal 22.-24.08, toimus Vääna-Jõesuu Koolis meie 3-päevane ööbimisega suvelaager. Osalejaid oli peamiselt meie oma kooli- ja lasteaiagruppidest, aga suur rõõm oli vastu võtta ka tantsuhuvilisi, [...]