Muraste Kooli TG

Tantsutunnid toimuvad:

    • Kolmapäeval 13:20 – 14:20 1. – 2. klass
    • Kolmapäeval 14:20 – 15:20 3. – 6. klass

NB! Tantsutunnid toimuvad Muraste Kooli aeroobikasaalis. Hooaja 2023/2024 esimene tantsutund toimub 04.09.2023

Terve hooaja vältel on esimene tantsutund tutvumistund ning kui peale proovimist ei soovi jätkata tantsimisega, siis tutvumistund on tasuta!

Tantsutunnis on osalejal kaasas veega täidetud joogipudel, juuksed kinni, seljas treeningsärk, -püksid/retuusid ja sporditossud.

Greete Annus

Tantsuõpetaja

greete@tantsustaar.ee

Noortetants

Hooajapõhine liitumine

30 / kuus
  • Tantsutunnid 1x nädalas
  • Tund kestab 60 minutit
  • Esinemisväljundid siseriiklikel võistlustel ja Tantsustaari kontserditel
  • Linna- ja suvelaagrites osalemine lisatasu eest
  • Tutvu Tantsustaari sisekorrareeglite ja maksmiskorraga

TANTSUSTIILID

Girly hiphop

Tänavatantsu stiil, mis on mõeldud tüdrukutele, kes soovivad tantsida hiphoppi ning lisada tüdrukulikku energiat. Girly hiphop on põimitud erinevatest tänavatantsustiilidest ja showtantsust.

Showtants

Tantsustiil, mille eesmärgiks pakkuda meelelahutusliku etteastet. Enamjaolt on tantsud hoogsad ning tähtsal kohal on akrobaatilised elemendid, mida saab meie trennides ka õppida.

Loe lisaks

Loe õppekava kohta

Lastetants lasteaias

Lastetants on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest (ballett, kaasaegne tants, showtants), et arendada lapsi võimalikult mitmekülgselt ja anda neile võimalus tutvuda erinevate tantsustiilidega.

Loe lähemalt

Tutvu üritustega

Tantsustaari üritused

Lisaks tantsutundidele sisaldavad meie õppekavad ka erinevaid esinemisi nii huvikoolisisestel kontsertitel kui ka haridusasutustes koha peal. Samuti korraldame regulaarselt huvitavaid ja mängulisi linnalaagreid.

Loe lähemalt

Loe huvikooli kohta

Tantsustaarist lähemalt

Tantsustaar on alates 2011. aastast tegutsenud MyDance Tantsuklubist välja kasvanud kaasaegne erahuvikool, mis pakub Harjumaa erinevates lasteaedades ja koolides tantsuõpet nii lasteaialastele kui ka koolinoortele.

Loe lähemalt