Nissi Põhikooli TG

Tantsutund toimub:

  • Neljapäeval 16:25 – 17:25

NB! Tantsutund toimub Riisipere Kultuurimaja kammersaalis. Hooaja 2023/2024 esimene tantsutund toimub 14.09.2023

Terve hooaja vältel on esimene tantsutund tutvumistund ning kui peale proovimist ei soovi jätkata tantsimisega, siis tutvumistund on tasuta!

Tantsutunnis on osalejal kaasas veega täidetud joogipudel, juuksed kinni, seljas treeningsärk, -püksid/retuusid ja sporditossud.

Kristin Kalnapenk

Tantsuõpetaja

kristin@tantsustaar.ee

Noortetants

Hooajapõhine liitumine

30 / kuus
  • Tantsutunnid 1x nädalas
  • Tund kestab 60 minutit
  • Esinemisväljundid siseriiklikel võistlustel ja Tantsustaari kontserditel
  • Linna- ja suvelaagrites osalemine lisatasu eest
  • Kuutasu kehtib juhul kui kohaliku omavalitsuse huvitegevuse toetus on suunatud Tantsustaar huvikoolile. Vastasel juhul lisandub kuutasule 20 eurot.
  • Tutvu Tantsustaari sisekorrareeglite ja maksmiskorraga

TANTSUSTIILID

Dance Fusion

Tundides tantsitakse erinevaid stiile: showtants, girly hiphop, akrobaatika ja contemporary. Kasutatakse erinevatele stiilidele omaseid liigutusi, mis pannakse kokku üheks tantsuks.

Contemporary

Tantsustiil, kus on ühendatud klassikalise tantsu tehnika ja moderntantsu kehatöö. Kasutatakse põrandatehnikat ning improvisatsioon.

Loe lisaks

Loe õppekava kohta

Lastetants lasteaias

Lastetants on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest (ballett, kaasaegne tants, showtants), et arendada lapsi võimalikult mitmekülgselt ja anda neile võimalus tutvuda erinevate tantsustiilidega.

Loe lähemalt

Tutvu üritustega

Tantsustaari üritused

Lisaks tantsutundidele sisaldavad meie õppekavad ka erinevaid esinemisi nii huvikoolisisestel kontsertitel kui ka haridusasutustes koha peal. Samuti korraldame regulaarselt huvitavaid ja mängulisi linnalaagreid.

Loe lähemalt

Loe huvikooli kohta

Tantsustaarist lähemalt

Tantsustaar on alates 2011. aastast tegutsenud MyDance Tantsuklubist välja kasvanud kaasaegne erahuvikool, mis pakub Harjumaa erinevates lasteaedades ja koolides tantsuõpet nii lasteaialastele kui ka koolinoortele.

Loe lähemalt

TANTSUSTIILID