Käpapatrulli Vägev Tantsulaager – kokkuvõte piltide ja videoga

Käpapatrulli Vägev Tantsulaager – kokkuvõte piltide ja videoga

5. novembril 2024 muutus Tabasalu Kooli võimla toredaks Seikluslaheks, kus pisikesed käpapatrullijad said üheskoos lõbusalt aega veeta. Päev oli meil küll tihedalt tegevustega sisustatud, aga kulgeda saime täpselt lastele sobivas tempos nii, et kõik sai rõõmsalt ja energiliselt tehtud.

Tantsulaagri eesmärk oli lahendada erinevaid ülesandeid, et lõpuks leida üles kristallid. Aga kas see nii ka läks? Päev algas meil virgutava soojendustantsuga, sealt edasi saime juba sulgedega tantsida, joogat praktiseerida, batuudil hullata, meisterdada endale meeldiva kutsa maski, värvida ja natuke nuputada. Ühes õiges tantsulaagris on ka väike nosimise paus, et jõuvarusid täita ja puhkuseks said lapsed kuulata lühikest meelerahu muinasjuttu.

Suurim rõõm oli muidugi sellest, et meile tulid külla ka Chase ja Marshall. Kõik, kes soovisid, said kutsadele tere öelda, kallistada, patsu lüüa, mõni jõudis ka sabast sikutada ja loomulikult ei puudunud ka üks vahva ühine tants, mida saime õnneks rohkem kui ühe korra koos tantsida. Tantsulaagri lõpus said kõik osalejad enda pingutuse vääriliselt ka autasustatud ning koos Chase-i ja Marshalliga pilti teha.

Aga päeva eesmärk oli leida ikkagi üles need kristallid. Ja nii läkski! Kõik lapsed leidsid veel enne koduteed ühe supervõimete kristalli ka. Huuh, kõik ülesanded saidki täidetud!

“Pole ükski ülesanne liiga raske, ükski tantsulaps liiga väike!”

Suur, suur, suur tänu kõikidele pisikestele ja vägevatele käpapatrullijatele, et meiega selle päeva veetsite! Te saite tõesti super hästi hakkama! Emmedele-issidele teeme usalduse eest ka suure kniksu!

Loodame teid uuesti kevadises tantsulaagris näha!

Fotosalvestus

Videokokkuvõte