Saame tuttavaks tantsuhuviline

MEIE OLEME TANTSUSTAAR

Tantsustaar on alates 2011. aastast tegutsenud MyDance Tantsuklubist välja kasvanud kaasaegne erahuvikool, mis pakub Harjumaa erinevates lasteaedades ja koolides tantsuõpet nii lasteaialastele kui ka koolinoortele.

Koolinoortele pakume Noortetantsu õppekava, mis on loodud vastavalt vanusegruppidele ja kus on aluseks võetud nii individuaalselt kui ka tantsugrupina eelkõige noorte füüsilised ja mentaalsed võimed. Meie õppekava on mitmekülgne, põnev, noorte ealist arengut arvestav ning sisaldab erinevate tantsustiilide elemente, akrobaatikat ning teatud määral kasutame tundides ka tantsuteraapia ja jooga elemente. Tantsustiilid, mida Tantsustaaris pakume on girly hiphop, showtants, dance fusion, pop-rock ja contemporary. Õpetajate poolt loodud tantsukavad ja koreograafiad on mitmekesised ning pakuvad noortele põnevaid väljakutseid.

Eelkooliealistele vanuses 3-7 pakume Lastetantsu nime all universaalset eakohast tantsuõpet, mis on eelkõige koostatud laste arengust lähtuvalt. Lastetants sisaldab endas tantsulist liikumist, lihtsamate tantsusammude õppimist, koordinatsiooni arendamist, loomingulist ja kunstilist eneseväljendamist. Tunnis kasutame ka lastejooga elemente.

Õppekavad hõlmavad tantsutunde, temaatilisi suve- ja linnalaagreid ning põnevaid klubisiseseid esinemisi. Koolinoortel on õppekavas ette nähtud ka osalemine Eesti suurematel tantsuvõistlustel nagu Koolitants, Kuldne Karikas, Tantsuolümpia ja teised siseriiklikud võistlused.

Tantsustaariga on oodatud liituma igas vanuses tüdrukud ja poisid ning eelnev tantsukogemus ei ole määrav.

TANTSUSTAARI KOLLEKTIIV

Eerika Bekker

Juhataja

eerika@tantsustaar.ee

Sigrit Järvamägi

Infohaldur

sigrit@tantsustaar.ee

Kristiina Voolar

Kogukonna juht / Tantsuõpetaja

kristiina@tantsustaar.ee

Greete Annus

Noortetantsu õppejuht / Tantsuõpetaja

greete@tantsustaar.ee

Katrina Oja

Lastetantsu õppejuht / Tantsuõpetaja

katrina@tantsustaar.ee

Elor Lees

Tantsuõpetaja

elor@tantsustaar.ee

Margaret Rooste

Tantsuõpetaja

margaret@tantsustaar.ee

Kristiina Ly Lell

Tantsuõpetaja

kristiina-ly@tantsustaar.ee

Maria Maas

Tantsuõpetaja

maria.maas@tantsustaar.ee

Kristin Kalnapenk

Tantsuõpetaja

kristin@tantsustaar.ee