September ja oktoober Tantsustaaris. Kokkuvõte meie tegemistest!

September ja oktoober Tantsustaaris. Kokkuvõte meie tegemistest!

Tänaseks oleme juba kaks kuud usinasti toimetanud. Erinevaid esinemisi ja üritusi on vaatamata õppeaasta algusele olnud tõesti päris palju ja selle üle saab olla ainult hea meel!

September algab meil tavaliselt koolides erinevate ühiste tegevustega. Sel aastal saime päris mitu nädalat Kiili Gümnaasiumis pikal õue vahetunnil algklasside õpilastele aktiivvahetundi teha ning selle raames erinevaid mänge ja tantse läbi viia. Samuti saime värskes õhus ka Tabasalu Kooli pikapäeva rühma lastega üheskoos tantsumänge teha.

Septembris toimus ka igal pool Eestis Spordinädal ning loomulikult saime ka meie siin kaasa lüüa! Peetri Koolis said meie tantsulapsed koos õpetaja Greetega kõikidele kooli õpilastele hommikuvõimlemist teha ja enne spordipäeva samuti soojenduseks mõnusa kava ette võtta.

22.septembril toimus erinevates Eesti koolides iga-aastane heategevuslik Mesikäpa teatejooks, mille eesmärk on propageerida laste seas tervislikku elustiili ja aktiivset liikumist. Lapsed jooksid nende laste heaks, kes ise seda teha ei saa, kuna on kaotanud liikumisvõime. Mesikäpa teatejooks toimub ka Tabasalu Koolis ning enne starti said meie esinduse tüdrukud koos Kertu Tänavaga kõikidele jooksjatele tempoka ja tantsulise soojenduse teha. Lisaks esinesid Tantsustaari esinduse tüdrukud enne jooksu ka kahe tantsuga.

5.oktoobril toimus traditsiooniline õpetajate päev ja ka meie tantsutundides said õpilased õpetaja ameti üle võtta. Loomulikult ei puudunud ka esinemine ning sel korral olime oodatud esinema jällegi Tabasalu Koolis, kus astusid üles nii meie esinduse tüdrukud kui ka Tabasalu II TG tantsijad.

Oktoobri esimesel reedel toimus laste poolt väga oodatud Öödisko, kuhu olid oodatud kõik meie kooligruppide tantsijad ja nende sõbrad. 6. oktoobri õhtul täitus Tabasalu Kooli aatrium diskotuledega, saime teiste koolide tantsijatega tuttavaks, võtsime üheskoos ette mitu Just Dance kava, tantsisime dance battle raames nii, et jalad tulitasid ja näitasime üksteisele, mis kavasid tundides õppinud oleme. Märkimist väärib ka see, et Öödiskol osalesid tantsijad peaaegu kõikidest meie gruppidest! Vaid üks grupp jäi esindamata. Oli üks mega äge õhtu ja sarnaseid diskosid saame kindlasti veel ka laagrites teha!

Öödiskole järgneval päeval ei olnud meie Kiili tantsijatel pikka puhkust, sest ees ootas Kiili valla sügislaada esinemine. Hommikul esinemisele tulles oli osadel tüdrukutel eelmise õhtu sädeluski veel näos Jällegi üks vahva ettevõtmine ja tore võimalus meie uutel tantsijatel oma lühikese ajaga õpitud tantsukava näidata.

Koolivaheajal leidsime aega ka Tantsustaari tiimi ürituseks ning kogunesime Via Fitness spordiklubisse, et üheskoos üks inspiratsiooni workshop ette võtta. Hommik algas kohvi, tee, pirukate ja vestlusega ning sealt edasi tantsisime, õppisime, proovisime ja saime korraliku inspiratsiooni laengu, et tantsustundides edaspidi kõike rakendada. Samuti leidsime ühe hommiku, et Evelin Talvari stuudios väike fotosessioon korraldada. Saime oma õpetajatest ilusaid pilte ja tegime fotod ka kõikidest Tantsustaari riietest/toodetest, mida varsti meie kodulehelt igaüks osta saab!

Loomulikult toimusid selle kõige kõrval meie igapäevased tantsutunnid ja paralleelselt veel ettevalmistused juba eesootavatel kuudel toimuvateks üritusteks. On, mida oodata!