Tagasivaade Tantsustaari Kevadkontsertile. Lisatud fotod ja video!

Tagasivaade Tantsustaari Kevadkontsertile. Lisatud fotod ja video!

Sisutihe ja põnev õppeaasta ongi läbi saanud ja meie võtame selle kokku oma imetoreda kevadkontserdiga.

Emadepäeva erilisel nädalavahetusel 11. mail astus Rae Kultuurikeskuses lavale pea 200 pisemat ja suuremat tantsulast kõikidest meie tantsugruppidest nii lasteaedades kui ka koolides. Sellist asja pole varem mitte ühelgi meie kontserdil olnud, et kõik lasteaiad on kasvõi ühe esinejaga esindatud ja me oleme väga uhked, et meil õnnestus sel korral kõikidele lasteaia gruppidele esinemiseks võimalus anda!

Kevadkontsert rääkis sel korral loo Liisist, kes kaotas oma tantsuoskuse ning ta hakkas seda otsima pöördudes end ümbritseva maailma poole. Tema ette sattus nii linde, loomi, putukaid kui ka erinevaid loodus- ja ilmastikunähtusi ning igalt poolt oli midagi õpetlikku endaga kaasa võtta. Teekonna lõpuks oli Liisil selge, et tants koosneb väga paljudest detailides, kuid kõige alus on siiski armastus enda, teiste ja tantsu vastu. Oskused saavad alguse südamest. Loodame, et meie muinasjutt oli ka kõikidele pealtvaatajatele põnev ning lisaks oma lapse esinemisele oli huvitav ka kõiki teisi esinejaid vaadata.

Meie kontserdiga olid lisaks tantsulastele ja Tantsustaari kollektiivile seotud veel ka meie pereliikmed, kes oma vabast ajast meile appi tulid. Lisaks väärivad eraldi ära märkimist lapsevanemad, kes on nõus tegema eksta samme ürituse parema õnnestumise nimel. See, et Tantsustaarist on saanud meie tantsuõpetajate, laste ja nende perede jaoks südamelähedane ettevõtmine ja kogukond, on suurim tunnustus ning me kindlasti ei võta seda iseenesest mõistetavalt!

Suur-suur tänu kõikidele asjaosalistele panustamise eest! Aitäh lapsevanematele usalduse eest! Suured kallistused kõikidele tantsulastele, et nad julgelt laval üles astuvad! Järgmiseks õppeaastaks on meil juba uued plaanid ja mõtted, aga kindlasti võtame hea meelega vastu ettepanekuid ja ideid, mis aitavad veel paremini edasi minna ning veel vahvamaid üritusi korraldada. Kui on midagi edasiviivad meile teada anda, siis andke endast julgelt märku

Täna võime tagasi vaadata terve eelneva õppeaasta peale ja olla uhked ja õnnelikud selle üle, mis saavutasime. Me oleme täitnud kõik oma eesmärgid, õppinud selle käigus meeletult palju, teinud ka vigu ja järeldusi, et tulevikus paremad olla. Tantsustaaris on super äge ja ühtehoidev grupp inimesi, kes teevad oma tööd südame ja pühendumusega. Samas on meil tiimisiseselt soov ise kogu aeg paremaks saada, et selle läbi lastele rohkem ja paremaid teadmisi edasi anda. Meil on pisikesed lasteaia tantsulapsed, kes tulevad igasse tantsutundi silmad säramas ja rõõm südames. Meil on suuremad tantsulapsed, kes lihtsalt ei väsi ja tahavad veel rohkem esineda, õppida, võistelda ja panustada. Seda ühtsust on Tantsustaari sees väga hästi tunda, loodame, et see paistab ka välja

Tantsustaari kevadkontserti aitab uuesti läbi elada piltide ja video autor Siim Verner Teder.

Soovime teile Tantsustaari poolt imetoredat, sooja ja üheskoos veedetud ajast pungil suve. Loodame oma tantsulapsi kohata suvistel üritustel ning uuel õppeaastal juba tantsutunnis.

Fotosalvestus

Videokokkuvõte