Talvelaager 2024 tagasivaade

Talvelaager 2024 tagasivaade

Meie kõige esimene Talvelaager saigi purki! Vaatamata just sel nädalal Eestit külastanud erakordsele külmale ning suurele lumesajule olid meil mega vahvad, tantsu, muusikat, trenni ja parimat seltskonda täis kaks päeva!

Vääna Mõisakooli tõllakuuris saime tehtud kõik tantsu- ja üldfüüsilise trennid, toimusid põnevad workshopid, dance battle võistlus, disko- ja filmiõhtu. Hubane Vääna Seltsimaja pakkus meile võimalust kõik söögikorrad mõnusa ja värskendava jalutuskäigu kaugusel teha ja Vääna Mõisapark koos imelise talveilmaga muutis õuetegevused väga põnevaks.

Eriti suured kiidusõnad lähevad sel korral aga kõikidele tüdrukutele, kes Talvelaagris osalesid. See ind ja entsuiasm, millega kõik laagrilised programmi kaasa tegid, paistis kuidagi eriti tugevalt silma. Tundub, et vaheaeg ja pühad laadisid tantsulastel akud nii kenasti täis ja laagris sai maksimaalse energiaga kõiges osaleda. Lisaks, oli ääretult tore jälgida, kuidas meie erinevate Harjumaa otste treeninggruppide tantsijad omavahel sõbrunesid, üheskoos õppisid ja üksteist toetasid. Laagrites saame küll palju õppida, trenni teha ja harjutada, aga sotsiaalne pool on vähemalt sama tähtis ja see teeb tõesti palju rõõmu, kui osalejad omavahel läbi saavad ja ka koduigatsus selle võrra väiksemaks muutub. Loodetavasti pani Talvelaager koolivaheajale sädeleva punkti ning uuel nädalal sai rõõmsameelselt uuele poolaastale vastu minna.

Koolilastele on meil teiseks õppeaasta pooleks veel mõned toredad ettevõtmised planeeritud. Lisaks tantsutundidele, üheskoos võistlustel ja esinemistel käimisele saame kindlasti veel kokku ägedatel ühisüritustel!

Fotosalvestus