Tantsustaar, nii väike kui suur, ootab jõule naeratus suul! Jõulukontsert 2023 tagasivaade ja kokkuvõte

Tantsustaar, nii väike kui suur, ootab jõule naeratus suul! Jõulukontsert 2023 tagasivaade ja kokkuvõte

2023. aasta hakkab vaikselt oma ust juba kinni panema ning viimane aeg on meie poolt Tantsustaari Jõulukontsert kokku võtta.

Jõulukontserdi toimumine oli sel aastal tegelikult pikalt kahtluse all, aga vaatamata lühikesele ettevalmistuse ajale, panustasime oma armsa tiimiga nii palju, et saaksime ikkagi lastele ja vanematele selle vahva ürituse korraldada. Meile tundub, et saime väga kenasti hakkama. Lapsed olid rõõmsad ning lavalt maha tulles oli paljudel esimene reaktsioon “Nii äge oli!” või “Tahaks veel!”. Siit saab edasi minna ainult tugevamalt ja paremaks.

Esimesel advendil tuli Rae Kultuurikeskusesse kokku 201 tantsulast ja nende esitustele elas kaasa pea 400 pealtvaatajat. Sellised numbrid olid meie jaoks positiivselt üllatavad ning me ei oskagi tegelikult sõnadesse panna, kui tänulikud oleme, et Tantsustaarist on lühikese ajaga kujunenud kogukond, kus lastel on lõbus ja turvaline ning kus vanemad panustavad ja kaasa elavad. Suur-suur aitäh nii kõikidele tantsulastele, kes usinalt tundides käivad ja julgelt esinema tulid kui ka vanematele, et meid usaldate ja oma lastele trennis ja esinemas käimist võimaldate!

Iga ürituse korralduses on terve hulk inimesi, kes panustavad oma aja ja hingega, kuid ei paista lavalt välja. Oleme südamest tänulikud, et meil oli nii palju abilisi oma perede seest kui ka väljas poolt! Kniks ja kummardus kõikidele, kes ühel või teisel moel meie kontserdi õnnestumises rolli mängisid ning loodame teiega ka järgmistel üritustel suuri asju korda saata!

Eraldi tänusõnad lähevad ka meie tantsuõpetajatele, kes on iga nädal ettevalmistatult tantsutunnis kohal. Kes vaatamata tantsutunnis ette tulevatele erinevatele tujudele, tunnetele ja energia tasemetele on alati olemas ning endast maksimumi andmas. Kes plaanivad tantsutunni sisu, loovad koreograafiaid, mõtlevad muusika, riietuse ja rekvisiitide peale. Kes valmistavad pisikesi ja suuremaid tantsulapsi esinemiseks ette, rahustavad, ergutavad, sütitavad, pakuvad turvatunnet ja on eeskujuks. Tantsuõpetajad on meil fantastilised!

Jõulukontserdi tõstetud energia pealt on hea uuele aastale vastu minna, et 2024 juba suuremaid ja ägedamaid tantsukavasid ning ettevõtmisi korda saata. Aitäh kõigile, kes on meile selle poolaasta jooksul (ja ka tulevikus) ilusaid sõnu jaganud ning ka mõtteid andnud, kuidas veel paremad saaksime olla. Võtame kõik tänutundega vastu ja võimalusel paneme need ka töösse!

Tantsustaari Jõulukontserti aitab uuesti läbi elada piltide ja video autor Siim Verner Teder.

Soovime teile Tantsustaari poolt väga toredat aastavahetust ning kõikide (sala)soovide täitumist uuel aastal!

Fotosalvestus

Videokokkuvõte