Tantsustaari jõulukontsert 2023. Registreerumine lõppenud!

Tantsustaari jõulukontsert 2023. Registreerumine lõppenud!

Vaikselt, aga väga järjekindlalt sammub detsember koos jõuluootusega meile lähemale ja viimane aeg on välja hõigata meie jõulukontserdi aeg.

Suur rõõm on esmakordselt Tantsustaari nime alt kutsuda oma armsaid tantsulapsi ja nende peresid Tantsustaari jõulukontserdile, kus astuvad üles meie vanemad tantsulapsed lasteaedadest ja kõik kooliealiste treeninggrupid.

Tantsustaari jõulukontsert toimub 3. detsembril kell 13:00 – 14:30 Rae Kultuurikeskuses (Aruküla tee 9, Jüri)

Jõulukontserti iseloomustab sel korral laste jõuluootus ning kõiki esitusi ilmestavad nii meie enda poolt mõeldud kui ka kõigile juba tuttavad pühadeteemalised luuletused. Ka meie kontserdi pealkiri on sellest inspireeritud

Tantsustaar, nii väike kui suur, ootab jōule, naeratus suul!

Lisaks tantsukavadele, ei puudu meie kontserdilt ka Jõuluvana koos kingitustega ja loodetavasti õnnestub üheskoos ka väike etteaste teha. Üritusele on kaasa elama kutsutud meie tantsulapsed, vanemad, õed-vennad ja sugulased.

Esinemise kutse on saadetud kõikide esinema oodatud laste vanemate e-mailile. Kõiki esinejaid ootame kontserdi hommikul Rae Kultuurikeskusesse peaproovi, mis algab on kell 11:00. Täpse info peaproovi ja esinemiskostüümide osas saadame kõikidele esinejatele pärast registreerumisaja lõppu.

Jõulukontserdil osalemiseks palume registreerida laps ja külalised hiljemalt 26. novembriks, täites paremal oleva registreerimisvormi ja tasudes külalispiletite eest alljärgnevate rekvisiitide alusel:

Makse saaja: Tantsustaar Huvikool
Arvelduskonto: EE287700771009276449
Summa: (Külalispiletite summa)
Selgitus: Jõulukontsert: lapse ees- ja perenimi

Jõulukontserdi külalispilet on 12 eurot ja kõik ühe pere piletid saab kätte esinejat peaproovi tuues. Esinejatele ja eelkooliealistele lastele on sissepääs tasuta. Kõikidele külalistele katame enne ürituse algust ka jõuluhõngulise suupistele laua koos tee ja kohviga.

Kohtume kontserdil!

REGISTREERU JÕULUKONTSERDILE LÕPPENUD

Registreerimine kontsertile on lõppenud registreerimise tähtaja möödumise tõttu. Kui Teil on küsimusi ürituse või sellel osalemise kohta, siis palume kirjutada info@tantsustaar.ee