Tantsustaari kevadkontsert 2024 “Teekond tantsu südamesse”. Registreerimine lõppenud!

Tantsustaari kevadkontsert 2024 “Teekond tantsu südamesse”. Registreerimine lõppenud!

Tundub ikka täitsa uskumatu, aga järjekordne õppeaasta lõpp hakkab juba üsna selgelt silmapiiril paistma. See tähendab, et on õige aeg välja hõigata Tantsustaari Kevadkontsert 2024!

Kutsume oma armsaid tantsulapsi ja nende peresid Tantsustaari Kevadkontserdile, kus astuvad üles meie vanemad tantsulapsed lasteaedadest ja kõik kooliealiste treeninggrupid. Kevadkontsert toimub 11. mail kell 13:00 – 14:30 Rae Kultuurikeskuses (Aruküla tee 9, Jüri).

Sel korral astume teie ette meie enda kirjutatud muinasjutul põhineva tantsuetendusega “Teekond tantsu südamesse”. Miks see teekond üldse ette võtta tuleb, milliseks see kujuneb ja keda teepeal kohtame, saab näha juba mai teisel laupäeval.

Teekond tantsu südamesse

Esinemise kutse koos kostüümi infoga on saadetud kõikide esinema oodatud laste vanemate e-mailile. Kõiki esinejaid ootame kontserdi hommikul Rae Kultuurikeskusesse peaproovi, mis algab kell 10:30. Täpse info peaproovi ja kontserdipäeva osas saadame kõikidele registreeritud esinejatele pärast registreerumisaja lõppu.

Kevadkontserdil osalemiseks palume registreerida laps ja külalised hiljemalt 5. maiks, täites paremal oleva registreerimisvormi ja tasudes külalispiletite eest alljärgnevate rekvisiitide alusel:

Makse saaja: Tantsustaar Huvikool
Arvelduskonto: EE287700771009276449
Summa: (Külalispiletite summa)
Selgitus: Kevadkontsert: lapse ees- ja perenimi

Pärast registreerimist saabub emailile ka automaatne kinnituse email. Kevadkontserdile on kaasa elama oodatud meie tantsulaste vanemad, õed-vennad ja sugulased. Kevadkontserdi külalispilet on 12 eurot ja kõik ühe pere piletid saab kätte esinejat peaproovi tuues. Esinejatele ja eelkooliealistele lastele, kes istuvad vanema süles, on sissepääs tasuta. Kõikidele külalistele katame enne ürituse algust ka suupistete laua koos tee ja kohviga.

Meil on olnud üks ääretult tore õppeaasta! Võtame ta kevadkontserdil väärikalt ka kokku!

Kohtume kontserdil!

REGISTREERU KEVADKONTSERDILE

Registreerumine üritusele on lõppenud. Kui Teil on küsimusi ürituse kohta, siis palume kirjutada emaili aadressile info@tantsustaar.ee