Tantsustaari suvelaager ja tantsupäev 2023

Tantsustaari suvelaager ja tantsupäev 2023

Keset sooja suve, juulikuu kolmandal nädalal 22.-24.08, toimus Vääna-Jõesuu Koolis meie 3-päevane ööbimisega suvelaager. Osalejaid oli peamiselt meie oma kooli- ja lasteaiagruppidest, aga suur rõõm oli vastu võtta ka tantsuhuvilisi, kes meie tavapärastest tundides ei käi.

Kolme päeva jooksul jõudsime palju erinevas võtmes tantsuga tegeleda. Kavas oli uute koreograafiate õppimine, uute tantsustiilidega tutvumine, ise tantsukavade välja mõtlemine ja muidugi ei puudunud ka väike võistlusmoment Dance Battle ja Playbox näol. Lisaks tantsulistele tegevustele saime ujuda, erinevaid aktiivseid tegevusi teha, puhata, lobiseda, süüa ja nalja teha.

Suvelaager lõppes esinemisega vanematele ning autasustamisega, kus jagus meeneid ja auhindu kõikidele osalejatele. Enne koju minekut said kõik osalejad ka suvelaagri kohta tagasisidet anda. Positiivseid mõtteid ja häid emotsiooni oli kõikidel jagada. Mis aga järgmine aasta teisiti teha? Pikem laager! Ilmselgelt võtame seda mõtet kuulda!

24.08 toimus lisaks suvelaagrile ka eelkooliealistele lastele mõeldud Tantsustaari tantsupäev, kus sai hullata kahel batuudil, mängida erinevaid mänge ning õppida uut tantsu, millle panid kokku suvelaagri koolinoored. Muidugi sai vanematele esineda ka ja koos emmede-issidega veel üheskoos tantsida! Lasteaia junsudega kohtume juba sügisel tavapärases tantsulaagris!

Enne kui 2023 suvelaagri peatüki lõppenuks loeme, teeme veel ka ühe tänuringi:

  • Meie armsad tantsijad ja osalejad, aitäh, et nii lahedad olete!!! Teiega on suur rõõm kõiksugu üritusi teha!
  • Lapsevanemad, aitäh, et usaldate ja oma kõige kallimad meie hoolde toote! Me ei võta seda iseenesest mõistetavalt ja oleme väga tänulikud!
  • Tantsustaari tantsuõpetajad eesotsas Kristiina, Greete ja Katrinaga, te olete suurepärased!
  • Vääna-Jõesuu Kool, aitäh, et usaldasite ja lubasite meid oma ruumidesse toimetama! Super head tingimused ja nii palju erinevaid võimalusi, mida osalejatele pakkuda.

Ja nüüd…naudime veel suve ja alles siis, varsti-varsti, saame tantsutundides jälle kokku!

Sotsiaalmeedia

Fotomeenutused