Tantsustaari suvi 2023

Tantsustaari suvi 2023

Kolm kuud on läinud nagu lennates! Õnneks mitte sirgjooneliselt ja igavledes vaid ikka rõõmsalt sõpradega käsikäes, natuke sinka-vonka ja loomulikult ikka tantsides. Oleme veetnud ühe väga mõnusa ja vahva suve meie aktiivsete tantsijate ja õpetajatega!

Meie suvistesse tegemistesse mahtusid neli tantsupäeva, suvelaager, väljasõit funparki ja esinemine Tabasalu päeval. Koolilaste tantsupäevadel Tabasalus ja Vääna-Jõesuus saime ujuda, mängida, matkata, jäätist süüa ja loomulikult palju tantsukavasid harjutada. Tantsustaari Tantsupäeval, kuhu olid oodatud kõik lasteaia junsud, saime hullata kahel batuudil, mängida erinevaid mänge, koos suuremate lastega esineda, emmede-issidega tantsida ja meie üllatuseks osutus üheks suurimaks hitiks hoopis õhkrajal hüppamine. Aktiivsest liikumisest ja positiivsest energiast tantsupäevadel küll puudu ei jäänud!

Juba aastaid on meie jaoks üks suve tähtsamaid üritusi Tabasalu päev ja selles osas ei olnud ka 2023 erand. Liikumisaasta raames Tabasalu Spordikompleksi territooriumile rajatud laste- ja noortealal olime kenasti oma telgiga kohal. Jagasime infot algava õppeaasta ja meie tantsutundide kohta, korraldasime huvilistele mänge ning tantsuõpetust ning loomulikult ei puudunud ka õnneloos. Eriliselt uhked oleme aga oma Tabasalu ja Muraste tantsijate üle, kes esinesid Tui pargi pealava ees mitmest tantsust koosneva kavaga. Super töö, tüdrukud! Kindlasti oleme Tabasalu päeval kohal ka järgmisel aastal ja siis astuvad üles juba mitu gruppi eraldi, eesotsas Tabsalu esindusgrupiga.

Tundub, et viimase suvise üritusega lõppesid ka suvised ilmad. Saame südamerahuga suvele head aega öelda ja võtta vastu uued seiklused trennisaalis. Registreerimine on juba alanud ning tunniplaaniga saad tutvuda Lastetantsu ja Noortetantsu lehel.

Trennis näeme!