Trollide värviline tantsulaager – ürituse kokkuvõte koos fotode ja videoga!

Trollide värviline tantsulaager – ürituse kokkuvõte koos fotode ja videoga!

17. märtsil 2024 muutus Tabasalu Kooli võimla maailma kõige rõõmsamaks ja värvilisemaks kohaks, kus saime koos väiksemate ja suuremate tantsulaagrilistega üheskoos lõbusalt aega veeta.

Meie päev algas näomaalingute ja lõbusa ning kõikidele lastele tuntud tantsumänguga, mis võttis viimased kahtlusemõtted peast ja tekitas turvalise tunde ka kõige pisematele tantsulastele. Siit sai edasi juba julgemalt uute tantsumängudeda edasi minna, vahepeal batuudil hullata ja rahunemiseks Trollide juukseid meisterdada, joonistada ning nuputada. Pärast suurt tralli ja mõttetööd oli omal kohal ka väike piknik mõnusa vahepala ja vaikuses ning hämaruses meelerahu muinasjutuga.

Ühest õigest tantsulaagrist ei puudu ka ühistants, mida saime õpetaja Greete abiga päris mitu korda harjutada. Ja just siis, kui veel üks kord tantsisime, tuli meile külla Poppy, kes laulis täpselt seda sama laulu, mille järgi meie tantsima olime õppinud! Poppy tervitas kõiki lapsi ning mängisime temaga koos erinevaid vahvaid muusika- ja laulumänge. Lapsed olid tõesti lummatud, koostöövalmid ja tegid kogu programmi suurima rõõmu ning entusiasmiga kaasa.

Meie tantsulaager lõppeb alati suure autasustamisega, kus iga laagriline saab päeva eest diplomi, kingituse, medali ja kleepsu. Lisaks tegime Poppyga pilti ning veel enne kui ta Trollide maale tagasi läks, saime ka tema laulu saatel viimast korda ühistantsu teha.

Suur, suur, suur tänu kõikidele pisikestele ja armsatele Trollilaagri osalejatele, et meiega selle päeva veetsite! Lapsed said tõesti suurepäraselt hakkama ja meil oli ainult suur rõõm seda üritust korraldada! Emmedele-issidele teeme usalduse eest ka suure kniksu!

⭐️ Aitäh, Merros Stuudio ja Merli Hirbaum super koostöö eest!
⭐️ Aitäh Marten ja Herki, et meile tasemel helilahenduse pakkusite!
⭐️ Aitäh, Siim Verner Teder, et meie värvilist tantsulaagrit nii piltide kui videoga meenutada aitad!

Suur-suur kalli meie armsatele tantsuõpetajatele ja abilistele, kes pika päeva rõõmu ja hea energiaga läbi viivad!

Kohtume väikeste tantsulaagrilistega juba järgmisel üritusel!

Fotomeenetused

Videomeenutus